Strona Główna · Najnowsze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Niedziela, Wrzesień 21, 2014
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Najnowsze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Ciekawostki
Pozwolenie na pracę i pobyt
Święta i dni wolne
Podatki
Własna firma
Ambasada i konsulaty
Krótkie info
Opieka medyczna
Dla kierowców
Telefony
Pośrednictwo pracy
Czas pracy
Umowa o pracę
Informacje ogólne
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 168
Najnowszy Użytkownik: AdeccoSzn
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Ceny w Finlandii
Polacy masowo szukaj...
Poszukuję koleżanki ...
Volvo przenosi się d...
pracownik ogulnobudo...
Najciekawsze Tematy
Ceny w Finlandii [0]
Polacy masowo szu... [0]
Poszukuję koleżan... [0]
Volvo przenosi si... [0]
pracownik ogulnob... [0]
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FINLANDIA PRACA

1 maja 2006 roku przestały obowiązywać ograniczenia w dostępie do fińskiego rynku pracy dla obywateli Polski. Najwięcej wolnych miejsc pracy jest dla wysoko wykwalifikowanych pracowników w przemyśle, jednak tradycyjnie nie brakuje też ofert pracy dla pracowników sezonowych, np. przy zbiorach runa leśnego.
Średnio miesięcznie zarabia się ok. 2300 euro. Robotnik przemysłowy dostaje ok. 12 euro za godzinę, elektryk ok. 14 euro, niewykwalifikowany robotnik budowlany co najmniej 6,6 euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Praca w Finlandii - rozmowy na luzie Ceny w Finlandii 0 radek_cns 06-09-2013 17:30
Praca w Finlandii - rozmowy na luzie Poszukuję koleżanki na wspó... 0 Marta 20-03-2013 13:58
Reklamy...
Specjalista ds. Eksploatacji
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta r11; światowego lidera branży petrochemicznej r11; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko: Specjalista ds. Eksploatacji Nr ref.: SDE/05/2014 Miejsce pracy: Świnoujście Zadania: realizowanie zakresu obowiązków zgodnie z Planem BHP i ochrony środowiska; analizowanie wyników testów, komunikatów o błędach urządzeń mechanicznych oraz diagnozowanie problemów dotyczących urządzeń; obserwowanie i sprawdzanie funkcjonowania maszyn i urządzeń w celu zdiagnozowania nieprawidłowości w działaniu, za pomocą woltomierzy lub innych urządzeń testowych; zapewnianie prawidłowej realizacji rozruchu mechanicznego i technologicznego; konserwacja urządzeń mechanicznych w przewidzianym zakresie obowiązków; przygotowywanie i monitorowanie czynności przedrozruchowych/rozruchu oraz przygotowywanie protokołu usterek / formularza wyjątków przy zakończeniu montażu i gotowości do rozruchu technologicznego systemu Wymagania: minimum 15 lat doświadczenia w projektach realizowanych dla znaczących wykonawców EPC i/lub dla przemysłu chemicznego, sektora górnictwa naftowego i gazownictwa; bardzo dobra znajomość języka angielskiego; umiejętności organizacyjne w środowisku obejmującym liczne interfejsy; znajomość schematów orurowania i oprzyrządowania oraz rysunków technicznych a także logiki funkcjonalnej urządzeń mechanicznych i pakietów; praktyki inżynierskie w zakresie sprzętów wielkogabarytowych; znajomość zagadnień dotyczących konserwacji; umiejętności komunikacyjne i dynamizm w działaniu Oferujemy: pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie; umowę o pracę tymczasową; możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego; atrakcyjne warunki zatrudnienia Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim oraz list motywacyjny na adres: kamila.sobolewska@adecco.com Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Inspektor ds. Rozruchu
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta r11; światowego lidera branży petrochemicznej r11; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko: Inspektor ds. Rozruchu Nr ref.: IDR/05/2014 Miejsce pracy: Świnoujście Zadania: sprawdzanie, testowanie, instalowanie przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej zgodnie z przyjętymi procedurami i normami; rozwiązywanie problemów związanych z mikroprocesorami i przyrządami, urządzeniami lub systemami elektronicznymi, wymiana elementów i części wadliwych za pomocą narzędzi i przyrządów precyzyjnych; nadzorowanie budowy i testowanie prototypowych obwodów, urządzeń i systemów elektronicznych; zapewnienie wsparcia technicznego Wymagania: wykształcenie średnie techniczne; minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (projekty dla znaczących wykonawców EPC); dobra znajomość języka angielskiego; znajomość specjalistycznych sterowników do programowania; mile widziane doświadczenie w pracy z systemami kriogenicznymi; posiadanie uprawnień energetycznych G1 będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie; umowę o pracę tymczasową; możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego; atrakcyjne warunki zatrudnienia Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim oraz list motywacyjny na adres: kamila.sobolewska@adecco.com Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Operator Systemu DCS
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta r11; światowego lidera branży petrochemicznej r11; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko: Operator Systemu DCS Nr ref.: OSDCS/05/2014 Miejsce pracy: Świnoujście Zadania: kontrolowanie lub obsługiwanie procesów przebiegających w terminalu lub systemów urządzeń mechanicznych za pomocą tablic rozdzielczych, paneli sterowania, bądź urządzeń półautomatycznych; monitorowanie urządzeń rejestrujących, przepływomierzy, lampek na panelu lub innych wskaźników oraz uważne wychwytywanie sygnałów ostrzegawczych; przestrzeganie wymogów dotyczących pracy i konserwacji realizowanych we współpracy z operatorem zewnętrznym; przekazywanie (odbieranie) informacji i instrukcji do (od) operatorów na obiekcie, dostawców, licencjodawców i innych osób trzecich, odpowiednio do wymagań; monitorowanie pracy inżynierów i operatorów zgodnie z dopuszczeniem do robót; analiza i interpretacja wyników testów i czynności realizowanych przez operatorów; raportowanie warunków odbiegających od normy, które wystąpiły w ciągu dnia lub zmiany wraz z zaleceniami bądź instrukcjami dotyczącymi nowego podejścia Wymagania: 7 lat doświadczenia w dziedzinie realizacji projektów związanych z LNG, z czego 5 lat doświadczenia w pracy w sterowni głównej; bardzo dobra znajomość języka angielskiego; dobra znajomość pracy Terminalu LNG oraz systemów kontrolowanych przez programowalny sterownik logiczny (PLC) i/lub rozproszony system sterowania (DCS); wiedza z zakresu obsługi podstacji WN/SN/NN oraz znajomość norm związanych z dopuszczeniem do robót elektrycznych; znajomość podstawowych instalacji mediów pomocniczych, takich jak instalacje powietrza serwisowego/AKPiA, instalacje przeciwpożarowe; znajomość systemów regulacyjnych, zalecanych praktyk, stosownych instrukcji i procedur; umiejętność monitorowania mediów pomocniczych i procesowych, materiałów lub otoczenia oraz umiejętność dokonania oceny na podstawie informacji pochodzących z materiałów, zdarzeń lub środowiska Oferujemy: pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie; umowę o pracę tymczasową; możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego; atrakcyjne warunki zatrudnienia Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim na adres: kamila.sobolewska@adecco.com Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Operator Urządzeń Obiektowych
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta r11; światowego lidera branży petrochemicznej r11; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko: Operator Urządzeń Obiektowych Nr ref.: OPP/05/2014 Miejsce pracy: Świnoujście Zadania: obsługa urządzeń obiektowych, monitorowanie funkcjonowania urządzeń, sprawdzanie mierników temperatury, poziomu i przepływu, oraz wykonywanie regularnych kontroli jednostek; kontrolowanie obsługi ramion rozładunkowych, kompresorów, parownic i urządzeń chłodzących do skraplania, kompresji i regazyfikacji gazu ziemnego; obserwowanie wskaźników, zegarów na instalacji; przygotowywanie i uruchamianie maszyn zgodnie z wymaganiami obowiązujących procedur; przekazywanie (odbieranie) informacji i instrukcji do (od) operatorów tablic rozdzielczych, dostawców i innych osób trzecich; monitorowanie stanu orurowania w zakresie ruchu Wymagania: 7 lat doświadczenia w realizacji projektów związanych z LNG, z czego 5 lat doświadczenia w pracy na obiekcie; bardzo dobra znajomość języka angielskiego; znajomość systemów regulacyjnych, zalecanych praktyk, stosownych instrukcji i procedur; znajomość podstawowych instalacji mediów pomocniczych, takich jak instalacje powietrza serwisowego/AKPiA, instalacje przeciwpożarowe; dogłębna znajomość funkcjonowania Terminalu LNG; stosowanie obiektowych mechanizmów sterowania, paneli lokalnych lub bezpośrednich czynności fizycznych w celu obsługi urządzeń mechanicznych lub procesów; umiejętność myślenia analitycznego, wysokie zdolności komunikacyjne Oferujemy: pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie; umowę o pracę tymczasową; możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego; atrakcyjne warunki zatrudnienia Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim na adres: kamila.sobolewska@adecco.com Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Inżynier Elektryk ds. Rozruchu
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta r11; światowego lidera branży petrochemicznej r11; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko: Inżynier Elektryk ds. Rozruchu Nr ref.: IEDR/05/2014 Miejsce pracy: Świnoujście Zadania: raportowanie bieżących działań do Kierowników i Nadzorców ds. uruchomienia zakładu i eksploatacji oraz aktywna współpraca ze specjalistami ds. technicznych; kierowanie i zapewnienie prawidłowego przebiegu rozruchu mechanicznego, technologicznego, pracy i konserwacji urządzeń elektrycznych; tworzenie planów instalacji, przeprowadzanie testów oraz ich montaż z wykorzystaniem specjalistycznych narzędzi; monitorowanie prac i kontrola instalacji pod kątem zgodności z przepisami bezpieczeństwa i ochrony środowiska; diagnozowanie niesprawnych urządzeń i instalacji elektrycznych oraz podejmowanie działań korygujących i naprawczych Wymagania: wykształcenie wyższe na kierunku Inżynier Elektryk, minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( EPC, branża chemiczna, elektrownie); bardzo dobra znajomość języka angielskiego; dobra znajomość kwestii związanych z rozruchem mechanicznym i technologicznym instalacji elektrycznych; dobra znajomość obsługi podstacji WN/SN/NN oraz znajomość norm związanych z dopuszczeniem do robót elektrycznych; posiadanie uprawnień energetycznych G1 będzie dodatkowym atutem; umiejętność myślenia analitycznego, wysokie zdolności komunikacyjne Oferujemy: pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie; umowę o pracę tymczasową; możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego; atrakcyjne warunki zatrudnienia Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim oraz list motywacyjny na adres: kamila.sobolewska@adecco.com Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Przezwajacz silników elektrycznych
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3). Aktualnie poszukujemy dla naszego norweskiego klienta kandydatów na stanowisko: Przezwajacz silników elektrycznych i generatorów Nr ref.: PrzezS/NOR/4.14/ Miejsce pracy: Norwegia / okolice Bergen Opis stanowiska: Naprawa, testowanie silników i generatorów o dużych mocach. Wymagamy: •Minimum 3 lata udokumentowanego doświadczenia jako przezwajacz silników elektrycznych •Wykształcenie jako elektromechanik •Doświadczenie w przezwajaniu silników elektrycznych i dużych generatorów o dużej mocy •Mile widziane doświadczenie w pracy dla przemysłu ciężkiego i stoczniowego •Prawo jazdy kat. B •Preferowane międzynarodowe doświadczenie •Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w trakcie interview i z pracodawcą Oferujemy: Przed wyjazdem w Polsce: •W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu •Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego •Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii. W Norwegii: •Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy •Wynagrodzenie ustalane po interview zgodnie z norweskimi standardami. •Praca w systemie rotacyjnym: 4-5 tygodni pracy/2 tygodnie wolnego •Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy •Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii •Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy). •W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych i.t.p Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do najbliższego biura Adecco: •zachodniopomorskie, wielkopolskie: barbara.olszewska@adecco.com Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Hydraulik
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Rozpoczynamy rok 2014 kolejną rekrutacją dla naszych norweskich klientów w zawodzie : Hydraulik Nr ref.: Hyd/N/03/14.Pr.pl Miejsce pracy: Norwegia Wymagamy: •Wykształcenie zawodowe lub czeladnicze jako: hydraulik, monter instalacji sanitarnych lub monter instalacji budowlanych •Min. 3 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia jako hydraulik •Komunikatywna znajomość języka angielskiego •Pozytywne referencje od byłych pracodawców •Motywacja do pracy w Skandynawii •Pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy •Gotowość do udziału w bezpłatnym szkoleniu BHP w Rabce. Zakwaterowanie i wyżywienie w trakcie szkolenia zapewnia Adecco. Oferujemy: Przed wyjazdem w Polsce: •W trakcie procesu rekrutacji zapewniamy pomoc konsultanta Adecco w przygotowaniu dokumentów aplikacyjnych wymaganych na spotkaniu •Szczegółową prezentację warunków zatrudnienia, prowadzoną przez przedstawiciela z Norwegii, podczas finalnego spotkania rekrutacyjnego. •Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z rozpoczęciem pracy w Norwegii. W Norwegii: •Legalne zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami norweskiego Kodeksu Pracy •Stawka gwarantowana zgodna z norweskimi standardami i norweskim prawem pracy. Wysokość wynagordzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji i umiejętności. •Możliwość długoterminowej współpracy •Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków w miejscu pracy •Pomoc z znalezieniu zakwaterowania w Norwegii •Możliwość skorzystania z programu Adecco Fordel oferującego m.in. pakiety rabatowe, dofinansowanie szkoleń lub zajęć poza godzinami pracy (np. zajęcia sportowe, sprzęt sportowy). •W wyniku zatrudnia w oparciu o norweską umowę pracy pracownikom przysługują inne świadczenia jak np.: pełne ubezpieczenie zdrowotne, odprowadzanie składek emerytalnych, zasiłek na dzieci i.t.p Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do najbliższego biura Adecco: air.szczecin2@adecco.com Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na www.adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."
Operator składarko - sklejarki
Szukam pracowników Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator składarko - sklejarki (produkcja opakowań) Nr ref.: OPS/BEL/14 Miejsce pracy: Belgia, Wetteren Opis stanowiska pracy: Praca przy maszynach do produkcji opakowań tekturowych (branża spożywcza) Nasze wymagania: •Min. 2 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku Doświadczenie w branży, z maszynami składającymi, klejącymi typu Jagenberg, Diana itp. •Znajomość angielskiego •Mile widziane doświadczenie za granicą •Możliwość zabrania samochodu •Chęć osiedlenia się na ternie Belgii Oferujemy: •Stawka: 12 E brutto / 1h + dodatki zmianowe •Kupony na posiłek: 1,09 E / dziennie •37 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku •Praca 2 zmianowa •Intencja długiego zatrudnienia Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV na adres: barbara.olszewska@adecco.com Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Drukarz Offsetowy
Szukam pracowników Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2012 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 24 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego belgijskiego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Drukarz Offesowy (produkcja opakowań) Nr ref.: DO/BEL/14 Miejsce pracy: Belgia, Wetteren Opis stanowiska pracy: Praca przy maszynach do produkcji opakowań tekturowych (branża spożywcza) Nasze wymagania: •Min. 2 lata świeżego, udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku przy produkcji opakowań •Doświadczenie w branży, z maszynami typu MAN ROLAND 800, 900 •Znajomość angielskiego mile widziana •Referencje od byłych pracodawców •Mile widziane doświadczenie za granicą •Możliwość zabrania samochodu •Chęć osiedlenia się na ternie Belgii Oferujemy: •Stawka: 12 E brutto / 1h + dodatki zmianowe •Kupony na posiłek: 1,09 E / dziennie •37 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku •Praca 2 zmianowa •Intencja tylko długiego zatrudnienia Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego na adres: air.szczecin2@adecco.com Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/ .
Brygadzista pracowników odlewni
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3). Aktualnie poszukujemy dla naszego fińskiego klienta kandydatów na stanowisko: Brygadzista pracowników odlewni Nr ref.: Fin/TL/ODL Miejsce pracy: Finlandia Główne zadania: •Kierownik zespołu będzie wykonywać taką samą pracę jak pracownicy odlewni •Dodatkowo będzie pełnić funkcję lidera 3-5 osobowego zespołu •Zarządzanie zespołem tak aby realizował założone cele produkcyjne •Funkcja łącznika pomiędzy zespołem produkcyjnym a zarządem Wymagania: •Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w odlewni •Dotychczasowe doświadczenia w prowadzeniu zespołu i zainteresowanie w tym kierunku •Umiejętność czytania rysunku technicznego •Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca pełnienie roli tłumacza między podległym zespołem a kierownictwem firmy •Mile widziane doświadczenie i uprawnienia na obsługę suwnic •Własny samochód na wyjazd •Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy w Maju 2014 Oferujemy: •Legalne zatrudnienie w oparciu o fiński kodeks pracy •Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji plus liczne dodatki •Przewidywany wzrost wynagrodzenie po okresie próbnym •Pracodawca pomaga znaleźć zakwaterowanie •Przewidywany czas trwania kontraktu: min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy •Bezpłatne ubrania robocze •Zapewniona podstawowa opieka lekarska •Zniżki na przejazdy promem do Finlandii dla pracowników Adecco Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do najbliższego biura Adecco: •zachodniopomorskie, wielkopolskie: barbara.olszewska@adecco.com Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Pracownik odlewni
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (numer wpisu do rejestru 364/1a oraz 364/1b), Agencją Doradztwa Personalnego (numer wpisu do rejestru 364/2) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (numer wpisu do rejestru 364/3). Aktualnie poszukujemy dla naszego fińskiego klienta kandydatów na stanowisko: Pracownik odlewni Nr ref.: Fin/PR.ODL/5.14 Miejsce pracy: Finlandia Opis stanowiska: •Zadaniem pracowników będzie wytworzenie formy piaskowej .Produktem końcowym jest odlew piaskowy. •Praca będzie polegała ręcznym formowanie zawiasów •Praca jest wykonywana w 2-4 osobowych zespołach. Wymagania: •Co najmniej 1 rok doświadczenia w pracy w odlewni na podobnym stanowisku •Umiejętności czytania rysunku technicznego •Znajomość języka angielskiego jest zaletą •Doświadczenie w obsłudze suwnic jako dodatkowy atut •Perforowani kandydaci z własny samochodem na wyjazd •Dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy Maj/początek Czerwca 2014 Oferujemy: •Legalne zatrudnienie w oparciu o fiński kodeks pracy •Wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kwalifikacji plus liczne dodatki •Przewidywany wzrost wynagrodzenie po okresie próbnym •Pracodawca pomaga znaleźć zakwaterowanie •Przewidywany czas trwania kontraktu: min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy •Bezpłatne ubrania robocze •Zapewniona podstawowa opieka lekarska •Zniżki na przejazdy promem do Finlandii dla pracowników Adecco Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do najbliższego biura Adecco: •zachodniopomorskie, wielkopolskie: air.szczecin2@adecco.com Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Dla każdego
Andrychów praca
www.andrychow.info/praca/
Ostatnie Komentarze
mikey dnia maj 15 2014 09:46:50

For the a lot of benign bargains on Reproduction Omega, is acceding that .Our do the louis vuitton shoes job on awaiting affairs will abandon you afraid at the advance of our Omega Replica Watches additional. This provides the bend of abundant admired aggravated by the annual breitling cool avenger if you acquire harder acceptable banknote spent.We get alone the Omega Seamaster watch best ill-fitted to catechism the bloom and architecture and style. As anon as we accept the transaction of gucci outlet your purchase, we went to his Omega Seamaster beam as bearding as possible. Engine/transmission changes arent accepted to be allotment of the go-fast recipe, but the 314-horsepower six thats adapted to louis vuitton replica new Cayman S care to bear added than abounding bite in the lighter Clubsport. There absolutely are a array of distinctions a part of the hosts of Hublot replica timepieces apropos the market.The 1939 Platinum absolute apple Time appearance marketed for added than 4 actor dollars. Water attrition is in achievement a cast in the Hublot best superior as they accomplished been the arch academy to chanel outlet actualize this aspect on watches.Replica Hublot ample Bang appearance buys are apropos the go up for several reasons. 18-carat Hublot timepieces are accepting progressively expensive, so individuals who afterwards could accept afforded a Hublot now cannot.To anticipate a bearings like this, one could go beeline adjoin manufacturer, although accepting this avenue is commonly awfully expensive.
Zobacz Komentarze Newsów
mikey dnia maj 15 2014 09:46:28

wiss 3A Watches is a website accustomed in 2001 which sells Cartier Replica watches. The watches offered by the replica watches website are advised for humans who absolutely acknowledge top superior replica watches at reasonable prices. The website is mainly advised for humans who accept to absorb a lot of money just to acquirement expensive, aboriginal watches.Swiss 3A Watches sells a array of altered watches including Cartier Calibre De Cartier watches. The replica watches offered by this website are all affordable in adjustment for rolex replica
those humans who wish to put on a watch but does not accept abundant account can acquirement their admired brands of hermes outlet watches.There are a lot of affidavit why abounding humans assurance Swiss 3A Watches apropos their purchase. One of the abounding affidavit why this website is trusted by abounding is due to its fast delivery. For instance, if an alone orders a Calibre De Cartier watches at 8 in the morning, again the adjustment will be alien the afterward day at the aforementioned time. In case an alone is not blessed with the purchase, provided that the ordered Calibre De Cartier watch is unworn and cast new, it can calmly be alternate to Swiss 3A Watches for Louis vuitton outlet a complete acquittance aural 2 weeks of delivery. Humans who are clumsy to appointment the boutique can aswell artlessly acquirement Calibre De Cartier watches application any VISA acclaim card.The website is advised for simple use and aboveboard utilization. Swiss 3A Watches operates in a way the aforementioned with majority of added automatic eCommerce websites. By purchasing Calibre De Cartier watches online, humans can attending for the watch they prefer.
Zobacz Komentarze Newsów
mikey dnia maj 15 2014 09:45:45

If you anytime as able-bodied are advancing to adapt all of the watches of your acreage but are annoying of replica handbags accepting absolutely the aforementioned blazon in several areas central your house, allay these thoughts. These IWC Replica watches access central a ample arrangement of colours and models. You will in no way accept the adeptness to bankrupt the accomplished of those IWC Replica watches even if you anytime absorb a several a individual in all of the apartment of your condominium. Humans today are accustomed through the alignment they absorb and humans who put on Louis vuitton outlet IWC Replica watches are accustomed and accustomed by a individual and all. if you anytime admiration for getting accustomed wherever you go, it is acute that you artlessly as able-bodied go in for IWC Replica Watches. These IWC Replica watches will accomplish assertive that you artlessly would be the ysl outlet average of allure on the party. With costs at an all time basal you can accept several IWC Replica watches for anniversary and every black in the week. Accomplish your attendance acquainted with these IWC Replica Watches. A lot of competent who put on these IWC Replica watches accept accepted which they accept apparent a architect new account of on their own anon afterwards they accept started out putting on these IWC Replica Watches! So what are you currently cat-and-mouse for? Get a part of louis vuitton replica the endless designs in the IWC Portuguese Perpetual Calendar Replica watches and see your actuality adapt immediately. Not just will the girls on the anniversary battery all their amore on you, you may be beddy-bye assured that even your administrator will absorb different absorption at you. IWC Replica watches backpack out these wonders and affluence more.
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Polecane artykuły
Wyszukiwarka


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pawel1
28/12/2008 00:35
szukam pracy kierowca c+e przewoz rzeczy aktualne badania 3 lata w zawodzie nr tel.691-224-138

Reklama...
Ankieta dla Użytkowników
Czy łatwo jest znależź pracę w wFinlandii?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Copyright © 2007-2011 www.finlandia-praca.com
Hurtownia tkanin bawełnianych
Najlepsze tkaniny z polskich fabryk
Materiały dla producentów ubrań
www.ewantex.pl
szkolenia bhp olsztyn
Wykłady z zakresu przepisów pożarowych
Doradztwo dla kadry kierowniczej firm
www.uslugi-bhp.info