Strona Główna · Najnowsze ogłoszenia · Forum · Szukaj · Dodaj ogłoszenie Poniedziałek, Maj 25, 2015
Reklamy
Nawigacja
Strona Główna
Najnowsze ogłoszenia
Artykuły
Forum
Szukaj

Dodaj ogłoszenie
Dodaj link
Dodaj artykuł


Pracownicy poszukiwani
Poszukują pracy


Ciekawostki
Pozwolenie na pracę i pobyt
Święta i dni wolne
Podatki
Własna firma
Ambasada i konsulaty
Krótkie info
Opieka medyczna
Dla kierowców
Telefony
Pośrednictwo pracy
Czas pracy
Umowa o pracę
Informacje ogólne
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 170
Najnowszy Użytkownik: opteampoland
Reklama.
Wątki na Forum
Najnowsze Tematy
Witam
Ceny w Finlandii
Polacy masowo szukaj...
Poszukuję koleżanki ...
Volvo przenosi się d...
Najciekawsze Tematy
Witam [0]
Ceny w Finlandii [0]
Polacy masowo szu... [0]
Poszukuję koleżan... [0]
Volvo przenosi si... [0]
Ostatnie Artykuły
Brak zawartości dla tego panelu
Reklama +
Dodaj ogłoszenie

Witamy

FINLANDIA PRACA

1 maja 2006 roku przestały obowiązywać ograniczenia w dostępie do fińskiego rynku pracy dla obywateli Polski. Najwięcej wolnych miejsc pracy jest dla wysoko wykwalifikowanych pracowników w przemyśle, jednak tradycyjnie nie brakuje też ofert pracy dla pracowników sezonowych, np. przy zbiorach runa leśnego.
Średnio miesięcznie zarabia się ok. 2300 euro. Robotnik przemysłowy dostaje ok. 12 euro za godzinę, elektryk ok. 14 euro, niewykwalifikowany robotnik budowlany co najmniej 6,6 euro.

Zarejestruj się i dodawaj za darmo swoje ogłoszenia !!!

Ostatnie aktywne Tematy
Forum Wątek Odpowiedzi Ostatni Post
Witajcie Witam 0 MatysSiedemZet 08-04-2015 15:02
Praca w Finlandii - rozmowy na luzie Ceny w Finlandii 0 radek_cns 06-09-2013 17:30
Praca w Finlandii - rozmowy na luzie Poszukuję koleżanki na wspó... 0 Marta 20-03-2013 13:58
Reklamy...
Kosztorysant / Inżynier ds. rozliczeń (rurociągi)
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudniania nr 364. Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kosztorysant / Inżynier ds. rozliczeń (rurociągi) Miejsce pracy: Finlandia, Eurajoki Nr ref: IRR/Fin/4.15 Opis: Obecnie dla naszego międzynarodowego Klienta w OL3 w Finlandii poszukujemy Inżyniera ds. rozliczeń specjalizującego się w rurociągach. Praca rozpoczyna się wiosną 2015 i potrwa około 12 miesięcy, w zależności od potrzeb pracodawcy. Wymagania: • wykształcenie techniczne • doświadczenie w zakresie kosztorysowania orurowania, • znajomość planów budowlanych • biegła znajomość j.angielskiego Oferta: • wynagrodzenia uzależnione od posiadanych kwalifikacji • możliwość współpracy z międzynarodową firmą • możliwość rozwoju zawodowego. Aplikacje: Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane szczegółowego CV w języku angielskim oraz polskim zawierającego opis zakresu obowiązków do Konsultanta Adecco odpowiedzialnego za region zamieszkania kandydata na adres email: Polska północna: barbara.olszewska@adecco.com Polska południowa: agata.golab@adecco.com W temacie email proszę podać numer referencyjny: K.IR.R/F/4.15 Oferta dotyczy pracy za granicą. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/”
Kowal okrętowy
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z branży energetycznej poszukujemy osoby na stanowisko: Kowal okrętowy (prostowanie płomieniowe) Numer referencyjny: PP/Fin/14 Lokalizacja: Finlandia, Turku Praca rozpoczyna się na początku kwietnia 2015. Praca odbywa się w stoczni przy naprostowywaniu żelaznych elementów, umiejscowionych w dokach np. słupów, rścianr1; , które podczas procesu spawania zagięły się i muszą zostać naprostowane za pomocą palników. Wymagania: r6; 3 lata Udokumentowanego doświadczanie w pracy przy prostowaniu płomieniowym żelaznych elementów r6; Doświadczenie w prostowaniu żelaznych blach o grubości 5,5 mm (np. dokach, ściany i drzwiach) za pomocą palinka r6; Doświadczenie w pracy w stoczni r6; Mile widziana znajomość j. angielskiego Oferujemy: r6; Stawka gwarantowana zgodna z fińskimi standardami : 12,48 s64; brutto/ h r6; Możliwość pracy w nadgodzinach r6; Praca od poniedziałku do piątku w wymiarze 40h r6; 6 miesięczny kontrakt w oparciu o fiński kodeks pracy r6; Zakwaterowanie w Finlandii w cenie 200 s64; / miesiąc r6; Pomoc w dokonaniu formalności administracyjnych na terenie Finlandii r6; Zapewniona podstawowa opieka lekarska Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail air.szczecin@adecco.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
I am looking for a job as a nanny in Helsinki, Vantaa or Espoo
Poszukuję pracyHello, I am 28 years old Polish. I have been living in Finland for 1.5 years. I work currently in Espoo as a nanny and I take care of great Finnish kids (2 and 1.5 years old) but my contract is coming to the end soon. I am looking for a job as a nanny. If you are inrerested in, please don't hesitate to contact me: martazuchowska1@gmail.com
Pracownik/ca produkcji kiełbas
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364). Aktualnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik/ca produkcji kiełbas Nr ref.: WK/F/2015 Miejsce pracy: Finlandia, Vantaa Opis stanowiska: • Praca przy produkcji kiełbas • Przygotowywanie produktów według gotowych receptur • Obsługa różnych maszyn • Mile widziani zarówno panowie jak i panie Wymagamy: • Min. 3 miesiące udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku • Doświadczenie w maszynowej produkcji kiełbas • Praktyczna umiejętność obsługi maszyn typu: przemysłowa maszyna do mielenia itp. • Dobra lub komunikatywna znajomość angielskiego, jako dodatkowy atut • Dyspozycyjności do wyjazdu od 8 kwietnia 2015 Oferujemy: • Zatrudnienie na fińskich warunkach w Adecco Finland • Zatrudnienie na okres 6 miesięcy • Możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej Adecco • Zatrudnienie na pełny etat - 40 h pracy tygodniowo (praca na zmiany) • Opieka konsultanta i pomoc z pierwszymi formalnościami Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV na adres email: air.szczecin@adecco.com . Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Inżynier elektryk
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2014 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 46 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier elektryk Miejsce pracy: Finlandia Praca rozpoczyna się późną wiosną lub na początku czerwca 2015, zatrudnienie na około 12 miesięcy. Obowiązki: - Kontrola spójności komponentów EM8/9 z elementami elektromechanicznymi, ich projektowanie i produkcja; - Współpraca z managerami innych działów (EM package managers); - Planowanie osiągnięć według konstrukcji TS; - Odpowiadanie na potrzeby klientów, udział w inspekcjach; - Analiza ryzyka; - Obsługa i wsparcie KOT1 i LII; - Przygotowywanie plików ECC; - Obsługa maszyn pomiarowych; - Raportowanie bezpośrednio do System Transfer Team Leadera, cotygodniowe raporty postępu do EBNI Functional Group Construction Manager - Wymagania - Wykształcenie kierunkowe (inżynier elektryk) - Doświadczenie na budowach przemysłowych w konstrukcjach i rozruchu - Udokumentowane doświadczenie w pracy przy podobnych projektach - Zdolności organizacji i planowania - Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - Znajomość komputera, pakietu MS Office, AutoCAD, Navisworks 3D i baz danych ANP - Doświadczenie OL3 traktowane jako dodatkowy atut Oferujemy - Możliwość pracy, doskonalenia swoich umiejętności w międzynarodowej firmie - Atrakcyjne wynagrodzenie i benefit - Zatrudnienie na zasadach fińskiego prawa pracy - Opieka konsultanta i pomoc w załatwieniu formalności Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail air.szczecin@adecco.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
praca zdalna
Szukam pracownikówOferuję pracę zdalną przez internet do wykonywania w domu. Praca ta jest bardzo łatwa - wymaga tylko podstawowej znajomości obsługi komputera. Można ją wykonywać o dowolnej porze dnia i nocy oraz w dowolnym wymiarze czasowym. Zainteresowane osoby proszę o kontakt na e-mail: bezetks@gmail.com
Operator Wycinarki Laserowej
Szukam pracowników Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364 Aktualnie dla naszego fińskiego klienta, międzynarodowej firmy z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko: Operator Wycinarki Laserowej Nr ref.: OML/F/2015 Miejsce pracy: Finlandia, Vahakyro Opis stanowiska: - Praca na stanowisku operatora maszyny do cięcia laserowego Trumpf - Ustawienie parametrów maszyny Wymagamy: • Min. 2 lata udokumentowanego świadectwami pracy doświadczenia na stanowisku operatora maszyny • Doświadczenie w pracy maszyny do cięcia laserem Trumpf • Umiejętność ustawiania maszyny • Doświadczenie w pracy z giętarką mile widziane • Języka angielski na poziomie dobrym Oferujemy: • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace zgodną z przepisami fińskiego Kodeksu Pracy • Możliwość długotrwałej współpracy • Stawka gwarantowana zgodna z fińskimi standardami : 13,20 € brutto za godzinę • Praca od poniedziałku do czwartku przez 10 - 12 godzin • Zakwaterowanie na terenie Finlandii w cenie 250 €/ miesiąc + prąd • Przewidywany czas trwania kontraktu: min 6 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy • Zapewniona podstawowa opieka lekarska Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV wraz z podaniem numeru referencyjnego do biura Adecco na adres e-mail: air.szczecin@adecco.com Termin składania aplikacji: Listopad 2014 Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Inspektor Spawalnictwa
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Aktualnie dla naszego klienta, poszukujemy osoby na stanowisko: Inspektor Spawalnictwa Nr ref: WeldINSP/fin/4/14 Miejsce pracy: Finlandia Zakres obowiązków: r6; Monitorowanie prac spawalniczych (wyszukiwanie defektów w strukturze, pęknięć, odprysków itp.) r6; Sprawdzanie poprawności i adekwatności użytej metody oraz narzędzi r6; Przygotowywanie i przeprowadzanie testów r6; Generowanie nowych rozwiązań r6; Sprawdzanie różnych specyfikacji spawalniczych r6; Przygotowywanie raportów Wymagania: r6; Wykształcenie kierunkowe (najlepiej ze stopniem inżynierskim) r6; Min. 2. letnie doświadczenie na podobnym stanowisku r6; Bardzo dobra znajomość angielskiego (język francuski będzie dodatkowym atutem) r6; Bezbłędne odczytywanie planów i rysunków technicznych r6; Umiejętność rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia r6; Dobre umiejętności IT Oferujemy: r6; Konkurencyjne wynagrodzenie r6; Możliwość rozwoju w firmie o międzynarodowej renomie r6; Kontrakt zawarty na podstaiwe Fińskiego Kodeksu Pracy r6; Adecco Finlandia oferuje pomoc w znalezieniu zakwaterowania oraz dopełnieniu formalności dotyczących pracy za granicą Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego WeldINSP/fin/4/14 do biura Adecco na adres e-mail: air.szczecin@adecco.com Termin składania aplikacji: Listopad 2014 Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.
Inżynier elektromechanik
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364 Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier elektromechanik Nr ref.: Fin/10/14 Miejsce pracy: Finland/ Eurojaki Poszukujemy kandydata z kilkuletnim doświadczeniem w branży Elektrycznej/Mechanicznej. Wymagania: r6; Doświadczenie z elektromechanicznymi komponentami r6; Wykształcenie wyższe inżynierskie z zakresu z Budowy Maszyn, Mechaniki, lub Elektrotechniki r6; Znajomość techniki i inżynierii procesu r6; Biegła znajomość języka angielskiego r6; Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z OL3 r6; Elastyczność i umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność analitycznego myślenia r6; Dokładność i rzetelność Zakres obowiązków: r6; Kontrola spójności komponetów EM8/9 z elementami elektromechanicznymi, ich projektowanie I produkcja r6; Sprawdzanie na bieżąco listy otwartych punktów powiązanych z komponentami r6; Współpraca z managerami innych działów (EM package managers) r6; Planowanie osiągnięć według konstrukcji TS r6; Odpowiadanie na potrzeby klientów, udział w inspekcjach r6; Analiza ryzyka r6; Obsługa i wsparcie zamykania LII r6; Przygotowywanie plików ECC r6; Obsługa maszyn pomiarowych r6; Możliwość przygotowywania testów Oferujemy: r6; Możliwość pracy i rozwoju swoich umiejętnoścu w międzynarodowej firmie. r6; Pomoc w załatwieniu formalności związanymi z podejmowaniem pracy w Finlandii oraz w znalezieniu zakwaterowania Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku polskim i angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email: barbara.olszewska@adecco.com
Inżynier elektromechanik
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364 Dla naszego zagranicznego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Inżynier elektromechanik Nr ref.: Fin/10/14 Miejsce pracy: Finland/ Eurojaki Poszukujemy kandydata z kilkuletnim doświadczeniem w branży Elektrycznej/Mechanicznej. Wymagania: • Doświadczenie z elektromechanicznymi komponentami • Wykształcenie wyższe inżynierskie z zakresu z Budowy Maszyn, Mechaniki, lub Elektrotechniki • Znajomość techniki i inżynierii procesu • Biegła znajomość języka angielskiego • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie z OL3 • Elastyczność i umiejętność rozwiązywania problemów, umiejętność analitycznego myślenia • Dokładność i rzetelność Zakres obowiązków: • Kontrola spójności komponetów EM8/9 z elementami elektromechanicznymi, ich projektowanie I produkcja • Sprawdzanie na bieżąco listy otwartych punktów powiązanych z komponentami • Współpraca z managerami innych działów (EM package managers) • Planowanie osiągnięć według konstrukcji TS • Odpowiadanie na potrzeby klientów, udział w inspekcjach • Analiza ryzyka • Obsługa i wsparcie zamykania LII • Przygotowywanie plików ECC • Obsługa maszyn pomiarowych • Możliwość przygotowywania testów Oferujemy: • Możliwość pracy i rozwoju swoich umiejętnoścu w międzynarodowej firmie. • Pomoc w załatwieniu formalności związanymi z podejmowaniem pracy w Finlandii oraz w znalezieniu zakwaterowania Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji są proszone o przesłane CV w języku polskim i angielskim wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres email. barbara.olszewska@adecco.com Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/
Specjalista ds. Eksploatacji
Szukam pracownikówAdecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta r11; światowego lidera branży petrochemicznej r11; aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko: Specjalista ds. Eksploatacji Nr ref.: SDE/05/2014 Miejsce pracy: Świnoujście Zadania: realizowanie zakresu obowiązków zgodnie z Planem BHP i ochrony środowiska; analizowanie wyników testów, komunikatów o błędach urządzeń mechanicznych oraz diagnozowanie problemów dotyczących urządzeń; obserwowanie i sprawdzanie funkcjonowania maszyn i urządzeń w celu zdiagnozowania nieprawidłowości w działaniu, za pomocą woltomierzy lub innych urządzeń testowych; zapewnianie prawidłowej realizacji rozruchu mechanicznego i technologicznego; konserwacja urządzeń mechanicznych w przewidzianym zakresie obowiązków; przygotowywanie i monitorowanie czynności przedrozruchowych/rozruchu oraz przygotowywanie protokołu usterek / formularza wyjątków przy zakończeniu montażu i gotowości do rozruchu technologicznego systemu Wymagania: minimum 15 lat doświadczenia w projektach realizowanych dla znaczących wykonawców EPC i/lub dla przemysłu chemicznego, sektora górnictwa naftowego i gazownictwa; bardzo dobra znajomość języka angielskiego; umiejętności organizacyjne w środowisku obejmującym liczne interfejsy; znajomość schematów orurowania i oprzyrządowania oraz rysunków technicznych a także logiki funkcjonalnej urządzeń mechanicznych i pakietów; praktyki inżynierskie w zakresie sprzętów wielkogabarytowych; znajomość zagadnień dotyczących konserwacji; umiejętności komunikacyjne i dynamizm w działaniu Oferujemy: pracę w prestiżowym, międzynarodowym koncernie; umowę o pracę tymczasową; możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego; atrakcyjne warunki zatrudnienia Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim oraz list motywacyjny na adres: kamila.sobolewska@adecco.com Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).
Strona 1 z 10 1 2 3 4 > >>
Dla każdego
Szkolenia BHP Gdańsk
www.magrol.e-miasta.net
Ostatnie Komentarze
skorpion123555 dnia październik 21 2013 12:36:23

poszukuje pracy w finlandi mam uprawnienia na wozki widłowe ,niestety nie znam jezyka finskiegio ale jezyk angielski w stopniu komunikatywnym
Zobacz Komentarze Newsów
Spike dnia maj 12 2009 15:00:45

Proszę o kontakt na adres email: xbox222@o2.pl
Zobacz Komentarze Newsów
jareckihydraulik dnia luty 08 2009 09:44:28

Monter instalacji sanitarnej i grzewczej podejmie prace za granicą. jjarek@poczta.fm
Zobacz Komentarze Newsów
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Polecane artykuły
Wyszukiwarka


Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

pawel1
28/12/2008 00:35
szukam pracy kierowca c+e przewoz rzeczy aktualne badania 3 lata w zawodzie nr tel.691-224-138

Reklama...
Ankieta dla Użytkowników
Czy łatwo jest znależź pracę w wFinlandii?

TAK

NIE

Musisz się zalogować, żeby móc głosować w tej Ankiecie.
Copyright © 2007-2011 www.finlandia-praca.com
szkolenia bhp olsztyn
Wykłady z zakresu przepisów pożarowych
Doradztwo dla kadry kierowniczej firm
www.uslugi-bhp.info
Usługi BHP Olsztyn
Szkolenia pracowników w zakresie BHP
Obsługa firm kompleksowo i tanio
www.uslugi-bhp.info